Usługi
Remontowo-budowlane

Poczuj piękno w swoim domu...

WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

Wyobraź sobie jak siedzisz wygodnie w fotelu z zamkniętymi oczami i pijesz swój ulubiony napój. Czujesz w tym momencie tylko najprzyjemniejsze uczucia. Otwierasz oczy i cały czar pryska, okazuje się że wcale nie siedzisz na tronie we wspaniałym pałacu; twoje ściany są pobrudzone i pomalowane przez biegajace dzieci, gdzieniegdzie odrywają się kawałki sufitu, a gdyby tego było mało to jeszcze twoje płytki na podłodze w kuchni się pościerały, a tak wogóle to nie powinieneś tu mieszkać bo mieszkanie jest za mała na waszą rodzinę.

Taki ponury obraz widnieje w niejednym polskim domu.Trzeba być odwazną osobą, żeby podjąć właściwą decyzję - która firma zrobi to jak ja chce? My wiemy, że jest niewiele firm, które przekrocza nawet granice twojej wyobraźni, żeby tylko sprawić ci radość.

stwórzmy piękno w twoim domu

Zajmujemy się świadczeniem najwyższej klasy usług remontowo-budowlanych. Najważniejszym naszym celem jest zadowolenie klienta... Przez kilkanaście lat działalności zdobyliśmy bezcenne doświadczenie, które pozwala nam sprawiać zadowolenie klientowi. Działamy przede wszystkim w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego, ale rozpatrujemy indywidualnie każdą propozycje współpracy. W zakres naszych usług wchodzą głównie:

  • układanie glazury i terakoty
  • gipsowanie i tynkowanie
  • malowanie
  • instalacje elektryczne, kanalizacyjne, wodne, teleinformatyczne, CCTV
  • oraz inne usługi, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową oferta w dziale Usługi

Praca

Jeżi poszukujesz pracy, zachęcamy do skontaktowania się z nami.